nowoczesny design wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tarnowa (małopolskie). Cena – 705 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 6400-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Powierzchnia 206,39 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 3 416 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu i stawów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe, ocieplenie styropianem, a także komfortowo wyposażona kuchnia meblami na wymiar oraz sprzętem AGD słynnego producenta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– 2-stanowiskowy garaż
– salon
– kotłownia
– jadalnia
– wc
– kuchnia z wyspą
– gabinet
KONDYGNACJA 1:
– przedpokój
– 5 sypialni
– łazienka.

Przy zakupie tej luksusowej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2507)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl

x (x)