po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Tarnowskie Góry (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnowskie Góry (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowskich Gór (śląskie) za 380 000 złotych. Powierzchnia 140 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład 4 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 750 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 714 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochwalić się może niezwykłym klimatem, gustowną aranżacją oraz przepięknie zagospodarowaną działką z oczkiem wodnym, zabudowaną altaną i pięknie utrzymaną zielenią. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PODPIWNICZENIE:
– garaż
– pomieszczenia gospodarcze
PARTER:
– pokój dzienny
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO:
– salon
– taras
– 2 sypialnie
– łazienka z wc.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Tym samym nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9781)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl