słoneczne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Tczew

Rezydencja na sprzedaż Tczew

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Tczewie (pomorskie). Przemyślany metraż 253,85 mkw. łącznie z ogromną działką 1 078 mkw. i atrakcyjną ceną 1 250 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2011 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 924 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które szukają kontaktu z przyrodą, prestiżu, najwyższego komfortu i dobrego stylu. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka również przepięknym ogrodem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0 / STREFA DZIENNA: gabinet + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + łazienka + korytarz + wiatrołap
KONDYGNACJA 1 / STREFA SYPIALNIA: łazienka + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się unikalną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie jeziora i lasu. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Trójmiasta i autostrady A1. Warto nadmienić, że w cenie luksusowej rezydencji zawarto już umeblowanie i sprzęty. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2164)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl