2-poziomowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Tczew (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tczew (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 5 731 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 016 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1,49 mln złotych, funkcjonalny metraż 260 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie komfortu (klimatyzacja, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwa (nowoczesna instalacja alarmowa kontrolowana przez całą dobę przez agencję ochrony). Osoby zmotoryzowane ucieszy z pewnością przylegający, dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: siłownia + pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: salon + spiżarnia + aneks kuchenny + pokój dla gości + jadalnia + łazienka z wc + taras + antresola
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 sypialnie + 2 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa elegancją, wytwornością, prestiżem oraz całkowitym umeblowaniem/wyposażeniem. W poczet zalet należy także zaliczyć znakomitą lokalizację z daleka od zgiełku miejskiego. W niedalekiej odległości mieści się szkoła, sklep, ośrodek zdrowia, apteki, szpital, przedszkole, punkty handlowo-usługowe etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łączy luksus z prostotą, charakterem i elegancją oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla osób szukających ciszy i odpoczynku od pracy, ale też dla ludzi aktywnych (ścieżki rowerowe, Wisła). Wisienką na torcie jest starannie utrzymany i wypielęgnowany ogród.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-526)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl