po lewej salon z kominkiem, po prawej pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1268 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ 6 pokoi a także dostosowany do nich metraż 216 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 650 000 zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2008. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 2 kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 009 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim nowoczesnym designem oraz prestiżową lokalizacją wśród zabudowy jednorodzinnej. Wokół cisza, spokój i dużo zieleni. Dobre połączenie z centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki markety, sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoła, apteki etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– pomieszczenie do uprawiania sportu
– kotłownia
PARTER:
– hol
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– jadalnia
– taras
– sypialnia
– łazienka
– garaż
PIĘTRO:
– hol
– 4 pokoje
– garderoba.
Wszystkie drzwi zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + system alarmowy) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchni. Ogromne wrażenie robi na pewno starannie zadbany ogród z estetycznie wkomponowanymi drzewami i ozdobnymi krzewami. W pobliżu mieści się znane jezioro z plażą miejską. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Służymy pomocą w ubieganiu się o uzyskanie kredytu w różnych bankach. Załatwiamy wszystkie sprawy związane z kupnem i sprzedażą tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1529)

Kontakt:
e-mail: r.kowalski@wgn.pl