imponujący rozmachem salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie) za 710 000 złotych. Powierzchnia 150 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz przemyślany rozkład 5 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2004 rok budowy, a także zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1200 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 3 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 733 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją lokalizacją i związanymi z tym imponującymi widokami. Dla zmotoryzowanych przygotowano wiatę garażową. Luksusowa rezydencja do sprzedaż kompletnie ogrodzona. Adaptacji wymaga ogród łącznie z podjazdem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN:
– garaż
– kotłownia
– 2 pomieszczenia
POZIOM ZERO:
– taras
– wiatrołap
– jadalnia
– gabinet
– salon
– hol
– spiżarnia
– klatką schodową
– kuchnia
– łazienka
POZIOM JEDEN:
– balkon
– 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej oraz rekreacyjnej. Cisza i spokój. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Powyższe informacje na temat ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25925)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl