eleganckie wnętrze salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 147 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,47 mln zł (10 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Warto również dodać, że przyszły kupujący nie zapłaci podatku PCC. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom aktywnym, ceniącym prestiż, luksus, wygodę i komfort. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są oszałamiające widoki na okien ma panoramę gór.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom poczucie bezpieczeństwa (zamknięte osiedle) i wygody (ogrzewanie podłogowe, możliwością podłączenia klimatyzacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w całości i zaaranżowana przez profesjonalnych architektów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: garderoba + łazienka + gabinet + taras + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: pralnia + garderoba + 2 łazienki + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie techniczne.
Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji cechuje prostota i minimalizm.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z własnym, przepięknym ogrodem i miejscem parkingowym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także prestiżową lokalizacją przy Bulwarach Wiślanych.  Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje na temat ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26160)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl