wytworny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie) za 1,03 mln złotych. Powierzchnia 148 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2015 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 700 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 6 959 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym osobom, które lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. W pobliżu przebiega wiele tras spacerowo-rowerowych i narciarskich. Dodatkowym atutem jest na pewno bliskość gór i znanych szczytów: Równicy, Czantorii i Orłowej. Na wyciągnięcie ręki mieszczą się także:
– Park nad Wisłą
– Górski Park Równica
– Kolej Linowa
– Park Linowy
– Rezerwat Przyrody
– Muzeum Ustrońskie
– Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym
– Sokolarnia
– Leśny Park Niespodzianek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: garaż + 2 tarasy + salon + wiatrołap + łazienka + kuchnia + hol
PÓŁPIĘTRO: pokój
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 3 sypialni
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.
Duże wrażenie robi także pieczołowicie wypielęgnowany ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje na temat oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26242)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl