widok od frontu na luksusową rezydencję do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim

Rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

Luksusowa rezydencja o powierzchni 240 metrów kwadratowych w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem wliczonym już w cenę. Luksusowa rezydencja wolna od wszelkich wad prawnych, pełna własność, brak jakichkolwiek hipotek. Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej.

Prestiżowa lokalizacja w doskonałej okolicy, na terenie zamkniętego osiedla to kolejny, mocny atut tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji wykończone w stylu angielskim, niezwykle komfortowo, prestiżowo, ze smakiem oraz wyczuciem gustu. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: hall + jadalnia + salon + spiżarnia + komunikacja + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: hall + łazienka + komunikacja + 3 garderoby + 3 pokoje
KONDYGNACJA 2: strych.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia zaprojektowane w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie z materiałów najlepszego gatunku. Luksusowa rezydencja doskonale nadaje się dla wieloosobowej rodziny.

Ekskluzywna rezydencja gotowa do natychmiastowego wprowadzenia się nowych mieszkańców. Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2017 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 211 metrów kwadratowych. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację luksusowej rezydencji. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. (130-2527)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl
Tel. +48 669 562 330