wytworne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji w Lublinie na sprzedaż

Rezydencja na sprzedaż w Lublinie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 242,3 metrów kwadratowych w Lublinie (lubelskie) za 820 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja przeszła w 2012 roku generalny remont, a w 2017 rok została odświeżona. Dzisiaj poszczycić się może najwyższym standardem, prestiżem, elegancją i wykończeniami z materiałów najlepszej jakości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zabudową kuchni oraz kompletnym sprzętem AGD. Luksusowa rezydencja ogrzewana dwufunkcyjnym piecem gazowym. Na tarasie zamontowana jest automatyczna markiza przeciwsłoneczna.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: garaż
KONDYGNACJA 0: salon + taras + kuchnia + łazienka + jadalnia
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + łazienka
KONDYGNACJA 2: 2 sypialnie + łazienka.

Luksusowa rezydencja objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że strona kupująca nie płaci prowizji, a opłaty przerzucone są na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1996 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 178 metrów kwadratowych. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnej rezydencji. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z bankami pomagam w negocjowaniu najlepszych warunków kredytu bankowego na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Biuro Nieruchomości Lublin. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-9)

Kontakt:
e-mail: l.tor@wgn.pl
Tel. +48 513 687 465