stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego

Luksusowa rezydencja o powierzchni 192 metrów kwadratowych w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie) za 790 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką oraz ogrodem. Luksusowa rezydencja gwarantuje swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa, a to dzięki nowoczesnej sieci alarmowej.

Ekskluzywna rezydencja w niecodziennie wysokim standardzie. Tylko najlepszej jakości materiały i surowce, jak marmur, deska Guatambau etc. Niektóre pomieszczenia w luksusowej rezydencji posiadają całkowicie nowe meble i sprzęt na gwarancji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: salon + przedsionek + taras + łazienka z wc + jadalnia + gabinet + kuchnia + pokój gościnny + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + pralnia + garderoba + gabinet + łazienka + wc.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2000 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 962 metrów kwadratowych. Więcej szczegółów na temat ekskluzywnej rezydencji udzielę Państwu na prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu, oferujemy bezpośrednią pomoc przy uzyskaniu kredytu. Zapraszam więc do osobistej weryfikacji, która nic nie kosztuje.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. (130-2140)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl
Tel. +48 957 390 202
Tel. +48 669 562 330