widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego

Rezydencja na sprzedaż w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 350 m2 w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego (ale już na terenie woj. zachodniopomorskiego) w cenie 510 tys zł na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja w niezwykle malowniczej okolicy, blisko jeziora, lasu, starego rynku etc. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji. Na tej samej działce, nieopodal luksusowej rezydencji znajduje się dodatkowy budynek podzielony na pomieszczenie wypoczynkowe, gospodarcze oraz garaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji wygląda następująco:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia mieszkalne
KONDYGNACJA 0: salon + hol + jadalnia + łazienka + kuchnia + pokój
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie + taras + garderoba + przedpokój + łazienka z wc
KONDYGNACJA 2: pokój

Luksusowa rezydencja może się poszczycić przepięknie zagospodarowanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 1950 roiku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 871 metrów kwadratowych. Więcej szczegółów na temat luksusowej rezydencji udzielę Państwu na prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. (130-2284)

Kontakt:
e-mail: k.fraszczynska@wgn.pl
Tel. +48 95 739 02 02
Tel. +48 508 593 081