po lewej front luksusowej rezydencji w Polanicy-Zdroju, po prawej fragment salonu z kominkiem

Rezydencja na sprzedaż w Polanicy-Zdroju

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 264 metrów kwadratowych w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się przepięknymi tarasami oraz pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z wieloma nasadzeniami. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal centrum, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, pośród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to kolejny z mocnych atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące kondygnacje:
KONDYGNACJA -1: garaż + spiżarnia + kotłownia + łazienka + pralnia + kuchnia + suszarnia
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + taras + spiżarnia + gabinet + jadalnia + kuchnia + aneks
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + antresola + łazienka
KONDYGNACJA 2: 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja doskonale nadaje się również na prowadzenie działalności gospodarczej, jak na przykład siedziby firmy, hotelu, hostelu itp. Wnętrze luksusowej rezydencji wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu. Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 800 metrów kwadratowych.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-946)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549