na pierwszym planie jadalnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie) za 1 158 000 złotych. Powierzchnia 243,6 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład siedmiu  pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2018 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1720 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 4 754 złotych za metr kwadratowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu budynków, z których drugi pozostaje wciąż w standardzie deweloperskim, dzięki czemu można go przystosować do swoich potrzeb. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– gabinet
– salon
– pralnię
– garaż
– kuchnię
– taras
– wc
– wiatrołap
– jadalnię
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy:
– pokój telewizyjny
– przestrzeń prywatna
– 3 sypialnie
– wc
– 2 łazienki
– sypialnię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa. Zapraszam serdecznie na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16141)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl