komfortowy i prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie) za 599 tysięcy złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 993 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 4 546 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się zaawansowana instalacja alarmowa, przeciwpożarowa oraz solidne, antywłamaniowe drzwi i rolety. Komfort natomiast zapewnia najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe. Dużym atutem luksusowej willi na sprzedaż jest projekt budowlany 3-stanowiskowego, wolno stojącego garażu, a także biologiczna oczyszczalnia ścieków. Luksusowa willa na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + korytarz + jadalnia + wiatrołap + aneks kuchenny + łazienka z wc + taras + pomieszczenie gospodarcze + sypialnia + garderoba
KONDYGNACJA 1: sypialnia + balkon + łazienka.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej unikalna lokalizacja w otoczeniu lasów i bogatych terenów zielonych, zaledwie kilka kilometrów od Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Gwarantuje to znakomitą jakość powietrza, wody oraz ciszę i spokój. Luksusowa willa na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Wysoki standard. Najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wyposażeniem. Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.(014-16044)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21