kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Warszawa

Rezydencja na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 62 133 mkw. Mocnym zaletą jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ dziesięciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 500 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,999 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 998 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż uchodzi za białego kruka na lokalnym rynku nieruchomości. Pomimo bogatej historii i zabytkowego charakteru ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest np. system sterowania ogrzewaniem w każdym pomieszczeniu z odrębnymi czujnikami temperatury.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: sala weselna dla 100 gości + wc dla gości + pokoje dla gości z prywatnymi łazienkami oraz garderobą + salon + sala myśliwska + taras  + jadalnia + kuchnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań (dwa budynki gospodarcze, stajnia, stodoła). Na działce znajdziemy ponadto staw pełen ryb, ogród, las oraz luksusową salę bankietową. Wokół cisza i spokój.

W razie pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania ora umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4907)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl