pełna elegancki bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Warszawa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Warszawy (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie pomieszczeń w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 5 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 3,5 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 14 tys. zł/m2 przy metrażu 250 m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z całkowitym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań:
BUDYNEK PIERWSZY:
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– sala kominkowa z barkiem
– jadalnia
– łazienka z wc damską
– szatnia dla gości
– wc męska
– sala do tańca
KONDYGNACJA 1:
– hall
– jadalnia
– łazienka
– 3 sypialnie.
BUDYNEK DRUGI:
KONDYGNACJA 1: hall + garderoba + łazienka + 2 balkony + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w klimatyzację. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej:
– organizacja imprez typu śluby, bankiety, bale, przyjęcia rodzinne
– organizacja konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż wyróżnia się elegancją, wytwornością oraz prestiżem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-21)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl