prestiżowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Warszawa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Warszawy (mazowieckie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 996 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,4 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1998 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 5 833 zł/mkw. przy metrażu 240 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z wolno stojącym, podpiwniczonym garażem o pow. ok. 100 mkw., a także pomieszczeniami gospodarczymi. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na POZIOMIE NIŻEJ: kuchnia + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + taras + pokój dzienny + garderoba + kotłownia + pralnia + łazienka + spiżarnia
na POZIOMIE WYŻEJ: 2 łazienki + 4 sypialnie.

Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej korzystna lokalizacja w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do stolicy. Ogromne wrażenie robi zadbany ogród z owocującymi drzewami i krzewami. Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia łącznie z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie, a także korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-7)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl