przestronne i dostojne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Warszawa

Rezydencja na sprzedaż Warszawa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie) za 749 tysięcy złotych. Powierzchnia 98 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2003 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 350 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 7 643 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w ciekawej okolicy, wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Do Warszawy można dojechać w mniej niż kwadrans. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura (lecznica NFZ + kościół + apteka + basen + kluby fitness + przedszkola + szkoły + place zabaw + przychodnie zdrowia + centrum handlowe + alejki spacerowe + ścieżki rowerowe + ścieżki do biegania + sklepy etc.).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ponadto starannie zadbanym ogrodem z automatycznym nawadnianiem. Właściciele aut ucieszą się z dostępnego miejsca postojowego na terenie posesji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle gustownie wykończona z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-37)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl