prestiżowy pokój dzienny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wieluń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 154 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 10 000 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2013 roku. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,6 mln złotych, wygodny metraż 10 396 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem – znajdziemy tu liczne miejsca rozrywki i rekreacji, jak np. staw kąpielowy, miejsce na ognisko lub grill itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa, o co dba między innymi nowoczesna instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca zapierającym dech w piersiach widokiem na okolicę oraz przepięknym, bujnym, zielonym otoczeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego kompleksu łącznie z:
– budynkiem gospodarczym
– garażem
– ogrodem
– winnicą
– lasem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0 znajdziemy: łazienkę + kuchnię + kotłownię + jadalnię + garaż + pokój dzienny + wiatrołap + gabinet + hall
POZIOM JEDEN znajdziemy: 2 łazienki + 4 sypialnie + pomieszczenie rekreacyjne + 3 garderoby.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1328)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl