kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,08 mln zł (5 973 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 217 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: pokój letni + pomieszczenie gospodarcze + pralnia
KONDYGNACJA 0: 2 balkony + jadalnia + salon + kuchnia + łazienka + przedpokój + klatka schodowa + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + przedpokój
KONDYGNACJA 2 / PODDASZE: powierzchnia do przeznaczenia na: siłownię / pomieszczenie strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2 miejscami parkingowymi (drugie na posesji przed budynkiem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także nobilitująca lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura: sklepy, dyskonty, apteka, salony usługowe, fryzjerskie i kosmetyczne. Dużo zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla majętnych rodzin, które oczekują światowego standardu, wygody, a także prestiżu.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16275)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl