reprezentacyjne wejście oraz 2 garaże przy luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 5 188 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1161 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1,93 mln złotych, funkcjonalny metraż 372 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom szukającym ciszy i wygody w połączeniu z bliskością i szybkim dojazdem do centrum. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: salon + kuchnia + kotłownia + taras + łazienka + garaż
KONDYGNACJA 1: hol + 6 pokoi + łazienka + 6 balkonów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem, także komercyjnym (dochodowy wynajem). Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka doskonała w oazie ciszy i zieleni.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16168)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl