nowoczesne, dwupoziomowe wnętrze w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży

Rezydencja na sprzedaż Wrocław okolice

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 175 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 890 tysięcy złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 086 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1992 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, nieopodal przedszkola i sklepów. Atrakcyjna lokalizacja. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: pralnia
KONDYGNACJA 0: salon + wc + jadalnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1/2: garderoba
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka + nyża + taras.

Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest otoczona wysokimi drzewami działka, na której stoi wiata na samochód oraz drewutnia. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż po generalnym remoncie – całkowicie wykończone i przygotowane do wprowadzenia się. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Polecam.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16043)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707