słoneczny i przestronny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 501 metrów kwadratowych w okolicach Wrocław (dolnośląskie) za 1,6 mln złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 194 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2002 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 176 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Kameralna lokalizacja na terenie willowej dzielnicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w prężnie rozwijającej się miejscowości pod Wrocławiem to pierwsza z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Kolejne atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż to na pewno najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoim przepiękny,, starannie wypielęgnowanym ogrodem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym stylu, z dużymi płaszczyznami przeszklonych ścian, dekoracyjnie kręconymi schodami oraz elementami klasycznymi (spadziste dachy, kolumny). Warto podkreślić wewnętrzny układ pomieszczeń oraz zastosowane rozwiązania architektoniczne gwarantujący stały kontakt wizualny z otaczającym krajobrazem i optymalny dostęp do naturalnego światła:
w PIWNICY znajdują się:
– pomieszczenie gospodarcze
– spiżarka
– pralnia
– suszarnia
– kotłownia
– korytarz
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– gabinet
– łazienka z wc
– wiatrołap
– garderoba
– schowek
– hol
– korytarz
– garaż
na PÓŁPIĘTRZE znajdują się:
– pokój
– łazienka
– korytarz
na PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– taras
– pokój kąpielowy
– 3 pokoje
– łazienka z wc
– hol.

Osoby lubiące gorące, terapie relaksujące ucieszy z pewnością prywatna sauna usytuowana z tyłu budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się nieopodal wielu sklepów, apteki, szkoły, przedszkola, centrum rekreacyjnego z basenem, sauną, kortem do tenisa, squasha, siłowni, klubu fitness etc. Lokalizacja zapewnia również szybki akces do centrum miasta, dworca PKP, Bielan Wrocławskich i autostrady A4.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodziny marzącej o niepowtarzalnym domu w fantastycznej lokalizacji, ceniącej ciszę i bliskość natury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszam na prezentację. (155-588)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202