po lewej salon z kominkiem, po prawej jadalnia w luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 255 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 1 290 000 złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 059 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2010 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 819 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją zadbaną i zagospodarowaną działką z licznymi nasadzeniami drzew, krzewów oraz doskonale przystrzyżonym trawnikiem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. O to pierwsze dba nowoczesna instalacja alarmowa z monitoringiem. Kolejnymi, mocnymi atutami luksusowej rezydencji na sprzedaż są: garaż w bryle budynku, rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, słoneczne kolektory i powietrzna pompa ciepła.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE mieszczą się:  wiatrołap + kuchnia + korytarz + jadalnia + hall + pokój + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + salon
na PIĘTRZE mieszczą się: korytarz + łazienka + garderoba + 4 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + balkony.

Zachęcamy do kontaktu i obejrzenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-476)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633