widok od strony tarasu na bryłę luksusowej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Wygodny metraż 142 mkw. łącznie z ogromną działką 814 mkw. i atrakcyjną ceną 650 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2008 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z czterech pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 577 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niebywałym potencjałem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są słoneczne, jasne i widne:
NIŻSZY POZIOM: garaż + kuchnia + wc + 4 pokoje + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia + taras
WYŻSZY POZIOM: powierzchnia 80 m2 do własnej aranżacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle malowniczej lokalizacji 30 metrów od lasu, w bezpiecznej i cichej okolicy. Zapraszam serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-14405)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl