imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 633 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3561 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 2,554 mln złotych, wygodny metraż 551,24 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co sprzyja licznym opcjom dostosowania jej pod działalność komercyjną (hotel z gastronomią, ośrodek rehabilitacyjny, ośrodek terapeutyczny, dom seniora) albo rezydencję mieszkalną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest pozostałością wczesnobarokowego pałacu, który był architektoniczną perłą tego regionu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła generalny remont, kiedy to wymieniono między innymi wszystkie instalacje, pokrycie dachowe, stolarkę okienną, drzwiową, rynny i parapety. Odświeżenia wymaga jedynie elewacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zdumiewa swoją wytwornością, prestiżem, wygodą i oryginalną architekturą. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa nowoczesny monitoring. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM -1: kotłownia
POZIOM 0: pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + pomieszczenia gospodarcze + 2 hole + klatka schodowa + 4 pokoje z łazienkami + taras
POZIOM 1: łazienka + antresola + 2 pokoje + 7 pokoi z łazienkami + łazienka + taras + aneks kuchenny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo swoją zadbaną i zagospodarowaną działką, gdzie rosną dwa 600-letnie cisy. Atrakcyjna lokalizacja w Dolinie Baryczy, w pobliżu zabytkowego, postromantycznego parku to kolejny z atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Park przeszedł rewitalizację i jest regularnie pielęgnowany. Można spacerować po długich alejkach, bawić się z dziećmi na placach zabaw, a także podziwiać przepięknie zagospodarowany staw (0,6 ha).

Gwarantujemy pełną obsługę i pomoc w doborze a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9148)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl