wykończony w najwyższym standardzie salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Wygodny metraż 98 mkw. łącznie z ogromną działką 360 mkw. i atrakcyjną ceną 625 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 2013 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 6 378 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną i zagospodarowaną działką. Znajdziemy tu między innymi:
– warzywny ogród
– studnię
– gospodarczy schowek na narzędzia
– wiele nasadzeń małych drzew
– wiele nasadzeń krzewów ozdobnych.
Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele udogodnień, jak na przykład:
– fotowoltaiczna instalacja pozwalająca obniżyć rachunki
– magnetyczne zamki
– ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NAJNIŻSZY POZIOM: łazienka + pokój + wiatrołap + aneks kuchenny + pokój dzienny
WYŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + łazienka + korytarz
NAJWYŻSZY POZIOM: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może idealną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16171)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl