stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 167 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,55 mln zł (9 281 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2019 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w bezpiecznej i cichej lokalizacji, pod miastem.  Dojazd do Wrocławia trasą S5 zajmuje nieco więcej niż kwadrans. Nieopodal bogata infrastruktura:
– szkoły
– przedszkola
– żłobki
– kościoły
– parki
– obiekty sportowe
– place zabaw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca starannie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie znajdziemy strefy relaksu, rekreacji, zabaw oraz ekologiczną strefę warzywną. Ogromną zaletą jest z pewnością doskonale przystrzyżony trawnik, altana z oświetleniem, trampolina i elementy małej architektury. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są zaprojektowane przez zawodowego architekta. Część umeblowania wykonana została na specjalne zamówienie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + jadalnia + salon + wc + spiżarnia + pralnia + kotłownia + garaż + wiatrołap
KONDYGNACJA 1/2: pokój
KONDYGNACJA 1: garderoba + pokój kąpielowy + 2 balkony + 2 sypialnie
KONDYGNACJA 2: strychowa powierzchnia magazynowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także imponującą bryłą. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-815)

Kontakt:
e-mail: m.przystawska@wgn.pl