stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 695 tys. zł (2 317 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 400 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z kilkoma budynkami gospodarczymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoją znakomitą lokalizacją i przepięknie zadbanym, włoskim ogrodem obsadzonym tujami, bukszpanem, cisami kolumnowymi, hortensjami, różami, a także innymi ozdobnymi roślinami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła generalny remont.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona na ogromnych głazach, co latem daje przyjemny chłód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z praktycznym poddaszem użytkowym (do adaptacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca bogatym wnętrzem z wykończeniami 24-karatowym złotem. Łazienka również wykończona ze złoceniami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-3)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl