imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnej willi do wynajęcia nad morzem

Rezydencja na wynajem nad morzem

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nad morzem (pomorskie). Okazały metraż 521 mkw. łącznie z ogromną działką 2 347 mkw. i atrakcyjną ceną 10 tys. zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja do wynajmu w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem składa się z dziewięciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji do wynajęcia jest także okazyjna cena, najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do wynajmu nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja do wynajmu wyróżnia się swoją malowniczą lokalizacją 2 km od plaży. Niezwykle okazale prezentuje się również starannie utrzymany ogród. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + wc dla gości + sala kinowa + jadalnia + kuchnia + część wypoczynkowa z kominkiem + taras + jadalnia + klatka schodowa + hall
KONDYGNACJA 1: gabinet + 2 sypialnie z łazienkami + garderoba + łazienka + taras + sypialnia główna
PODDASZE: 2 łazienki + 3 sypialnie.
Właściciele aut zainteresuje z pewnością 3-stanowiskowa wiata garażowa. Dużym udogodnieniem jest także praktyczna altana ogrodowa.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 20 000 zł. Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki ochronie wspartej przez nowoczesny monitoring. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w ramach elitarnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja do wynajmu na co najmniej rok.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na wynajem, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-15475)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl