po lewej elegancki salon, po prawej fragment jadalni w luksusowej rezydencji do wynajęcia Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na wynajem Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 140 metrów kwadratowych w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie) za 2 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia.
Luksusowa rezydencja do wynajmu w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oddana do użytku w 1940 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 139 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja do wynajęcia przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu po kapitalnym remoncie w 2014 roku. Luksusowa rezydencja do wynajmu dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej okolicy z wygodnym dojazdem do centrum, 10 – 15 min. pieszo do Rynku to kolejna z zalet tej luksusowej rezydencji na wynajem. Nieopodal mieszczą się liczne markety i dyskonty znanych sieci, duży ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole, basen miejski, stacja paliw z całodobowym sklepem etc.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zaprojektowana w funkcjonalnym układzie:
PIWNICA:
– pomieszczenia gospodarcze
PARTER:
– salon
– część jadalniana
– kuchnia
– spiżarnia
– łazienka
– przedpokój
– taras
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– hol
– łazienka
– przedpokój

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia nieumeblowana, bez wyposażenia widocznego na zdjęciach. Wśród wielu udogodnień warto wyliczyć wannę z hydromasażami, kominek w holu na piętrze, wyposażoną kuchnię, taras wykończony w estetycznej desce tarasowej, szafy garderobiane, zdalnie sterowaną bramę wjazdową na posesję.

Obok luksusowej rezydencji do wynajmu znajduje się budynek gospodarczo-garażowy (70 m2) z dużym pomieszczeniem garażowym (także na busa), kotłownia na ekogroszek oraz pomieszczenie gospodarcze. Długą listę zalet zamyka wyjątkowo duża jak na centrum miasta, ładnie zagospodarowana działka obsadzona krzewami, drzewami i trawnikiem z altanką rekreacyjną. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia od 1 września 2019 r. (020-8726)

Małgorzata Świtała
e-mail: m.switala@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 665 600 670