komfortowy taras przy luksusowej rezydencji do wynajęcia Szczecin

Rezydencja na wynajem Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajmu składa się z jednej kondygnacji w bardzo korzystnej cenie. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 200 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi najmujący mogą się tu wprowadzić od końca września 2020 r. Luksusowa rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2016 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 8,9 tys. złotych miesięcznie, funkcjonalny metraż 220 m2 oraz znakomita lokalizacja.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się od pierwszego spojrzenia swoim bajecznym ogrodem z automatycznym nawodnieniem. Osoby zmotoryzowane będą mogły parkować zarówno w dwustanowiskowym garażu, ale również na specjalnie wydzielonym miejscu postojowym na terenie działki. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej willi do wynajmu: taras + 4 sypialnie + hol + salon + wc + kuchnia + 2 łazienki.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11287)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl