komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Szczecin

Rezydencja na wynajem Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny metraż 150 m2 wraz z dużą działką 8500 m2 i atrakcyjną ceną 5 500 zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym najmującym. Ekskluzywna rezydencja na wynajem w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest także wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– pokój
– pralnia
PARTER:
– salon
– kuchnia
– częścią jadalniana
– łazienka
– sypialnia
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– łazienka.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia umeblowane. Właściciel deklaruje gotowość domeblowania w pojedyncze łóżka. Atrakcyjna lokalizacja. Do ceny netto luksusowej rezydencji do wynajmu należy dodać podatek VAT oraz opłaty za media.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11184)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl