stylowo zaprojektowany salon w ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Szczecin

Rezydencja na wynajem Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny metraż 120 m2 wraz z dużą działką 670 m2 i atrakcyjną ceną 4 000 zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym najmującym. Ekskluzywna rezydencja na wynajem w zabudowie wolno stojącej. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest także wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy oraz przepięknie zagospodarowana licznymi drzewami, krzewami i kwiatami działka to kolejne z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy garaż z osobnym wejściem do luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– taras
– gabinet
– kuchnia
– łazienka z wc
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– 2 sypialnia
– garderoba.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11191)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl