eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajmu składa się z dwóch kondygnacji w bardzo korzystnej cenie. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 144 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe (drewno egzotyczne) to kolejne zalety tej oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2010 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 6 tys. złotych miesięcznie, funkcjonalny metraż 244 m2 oraz znakomita lokalizacja. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością zainteresują dodatkowe miejsca postojowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
KONDYGNACJA 0: garaż + salon + jadalnia + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + taras + sypialnia / gabinet + łazienka
KONDYGNACJA 1: pokój + 3 sypialnie + 2 balkony + 2 łazienki.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11391)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl