zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Funkcjonalny metraż 145 m2 wraz z dużą działką 500 m2 i atrakcyjną ceną 5 500 zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym najmującym. Ekskluzywna rezydencja na wynajem z 2009 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest także wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może niecodziennie spotykanym komfortem prestiżem i elegancją. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– wiatrołap
– pomieszczenie gospodarcze
– garaż
PIĘTRO:
– 4 sypialnie
– łazienka
PODDASZE:
– powierzchnia strychowa.

Na osobną uwagę zasługuje przepiękny ogród oraz staranie zadbana i zagospodarowana działka. W pobliżu mieści się las (100 m). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu znakomicie nadaje się dla osób aktywnych, które docenią bliskość licznych tras do wycieczek rowerowych oraz pieszych. Luksusowa rezydencja na wynajem wyposażona w wiele udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe, sterownik do ustawiania temperatury w każdym z pomieszczeń etc. Na straży bezpieczeństwa stoją antywłamaniowe rolety sterowane elektrycznie oraz zaawansowany system alarmowy. Cena ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym najmującym. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11446)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl