prestiżowy salon w luksusowej rezydencji do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajmu składa się z dwóch kondygnacji w bardzo korzystnej cenie. Przepięknie utrzymana działka o powierzchni 450 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na wynajem ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza. Luksusowa rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2012 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka na pewno atrakcyjna cena 4,5 tys. złotych miesięcznie, funkcjonalny metraż 115 m2 oraz znakomita lokalizacja.

Luksusowa rezydencja na wynajem w stanie nieumeblowanym. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu gwarantuje nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zainstalowanym roletom antywłamaniowym. Na osobą uwagę zasługuje pieczołowicie wypielęgnowany ogród z praktycznym drewnianym budynkiem na narzędzia.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– wc
– kuchnia
– wiatrołap
– pokój dzienny
KONDYGNACJA 1:
– pomieszczenie gospodarcze
– 3 pokoje
– korytarz
– balkon
– łazienka.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji na wynajem zamyka atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy z pięknym widokiem na panoramę miasta. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11462)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl