klasyczny i elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na wynajem Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 180 metrów kwadratowych w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie) za 6 000 złotych miesięcznie do wynajęcia.
Luksusowa rezydencja do wynajmu w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oddana do użytku w 2000 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 494 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja do wynajęcia przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowa rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE mieszczą się:
– wc
– pralnia
– spiżarnia
– salon
– przedpokój
– taras
– kuchnia
– wiatrołap
na PIĘTRZE mieszczą się:
– 4 sypialnie
– garderoba
– salon kąpielowy.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia urzeka swoim przepięknie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem, najwyższym standardem wykończenia wnętrza oraz najlepszej klasy użytymi materiałami.

Luksusowa rezydencja do wynajmu dedykowana najbardziej wymagającym klientom. W szczególności tym, które szukają prestiżu, komfortu, ciszy oraz bliskość miasta. Warto w tym miejscu podkreślić znakomitą lokalizację, gdyż ekskluzywna rezydencja do wynajęcia mieści się blisko terenów zielonych, w miłym i sympatycznym sąsiedztwie. Przy opcji wynajmu na dłuższy okres czasu istnieje możliwość doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby najmującego.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem posiada zainstalowane ogrzewanie podłogowe, system alarmowy oraz przeciwpożarowy. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia. (105-10388)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999