futurystyczny design kuchni w luksusowej rezydencji do wynajmu Tarnowskie Góry

Rezydencja na wynajem Tarnowskie Góry

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Tarnowskich Górach (śląskie). Funkcjonalny metraż 123,38 m2 wraz z dużą działką 307 m2 i atrakcyjną ceną 2,5 zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym najmującym. Ekskluzywna rezydencja na wynajem w zabudowie wolno stojącej z 1980 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest także wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Cena luksusowej rezydencji na wynajem zawiera wyposażenie kuchni, wyposażenie łazienki oraz pokoi. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 tys. zł. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. parapety, podłogi, okna, instalacje (elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania), piony, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, gładzie, płytki.

Luksusowa rezydencja na wynajem doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Sprzyja temu nie tylko funkcjonalny rozkład pomieszczeń (taras, pokój dzienny, łazienki, jadalnia, kuchnia, 4 sypialnie), ale i znakomita lokalizacja w spokojnej, zielonej i bezpiecznej okolicy. W pobliżu znajdziemy pocztę, obiekty sportowe, bankomaty, stacje benzynowe, apteki, markety słynnych sieci, szkoły i przedszkola. Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników są antywłamaniowe rolety. Osoby zmotoryzowane zainteresują z pewnością dwa garaże. Na uwagę zasługuje także pieczołowicie wypielęgnowany ogród.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl). Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Bez dodatkowych opłat: wynajmując tę ekskluzywną rezydencję z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy je w rozliczeniu za nowo nabywaną lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont). Wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności: pomożemy Ci w uzyskaniu atrakcyjnej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2511)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl