rustykalny wystrój wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja o powierzchni 234 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 549 000 złotych na sprzedaż.Prestiżowa lokalizacja nieopodal centrum, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana za pomocą własnego pieca gazowego. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności biznesmenów, którzy chciałby prowadzić tu działalność komercyjną (usługową).

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1 (przyziemie): kotłownia + pomieszczenie gospodarcze
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + jadalnia + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + balkon + łazienka
KONDYGNACJA 2: łazienka + 2 pokoje.

Niezwykle atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 2 346 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 322 metry kwadratowe powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji – kupujący nie płaci prowizji”.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-10822)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 796 09 09 01