widok na luksusowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 177,89 metra kwadratowego w okolicach Bolesławca (dolnośląskie) za 620 tysięcy złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 485 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 723 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją przestronnością, słonecznym wnętrzem, najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszej jakości użytymi materiałami (marmur, dąb, wysokiej klasy panele, glazura). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
w PIWNICY znajdują się:
– 3 pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
na PARTERZE znajdują się:
– hol
– kuchnia
– salon
– jadalnia
– taras
– łazienka
– garaż
– komunikacja
na PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– łazienka
– 4 pokoje
– balkon
– korytarz
STRYCH

Dla komfortu mieszkańców w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zainstalowano ogrzewanie podłogowe oraz systemu centralnego odkurzania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11583)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 530 767 111

x (x)