malownicza pośród zieleni ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja o powierzchni 340 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 980 000 złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 882 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 3 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2003 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 3 400 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Funkcjonalny rozkład pokoi wraz z ich eleganckim wykończeniem oraz aranżacją to kolejna zaleta tej luksusowej rezydencji do sprzedaży:
na POZIOMIE I mieszczą się:
– pokój
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
na POZIOMIE II mieszczą się:
– kuchnia
– 3 pokoje
– łazienka.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całkowitym wyposażaniem. Warto jeszcze podkreślić, że wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wykończone zostało w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu.

Na osobną uwagę zasługuje starannie utrzymany ogród z przepięknym oczkiem wodnym, altaną oraz murowanym grillem, a także znakomita lokalizacja. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów, aptek, drogerii, szkół etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – świetna na prowadzenie działalności gospodarczej (budynki gospodarcze o pow. 120 m2).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu nowi właściciele nie muszą ponosić kosztów pośrednictwa dla agencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Posiadamy w ofercie kilkaset ekskluzywnych nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1887)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl
tel. +48 883 377 575