po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 545 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 633 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 550 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania.

Osoby lubiące aktywny wypoczynek zainteresują z pewnością rozległe, zalesione tereny z licznymi trasami do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, które otaczają luksusową rezydencję na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia oraz doceni piękno Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W odległości zaledwie 300 m znajduje się zalew oraz rzeka. Przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się starannie wypielęgnowany i utrzymany ogród. Kolejne zalety luksusowej rezydencji na sprzedaż to wysoki standard oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
PIWNICA: garaż + łazienka + kotłownia + pralnia + spiżarnia + siłownia
PARTER: kuchnia + wc + aneks jadalny + taras + gabinet + salon
PIĘTRO: łazienka + garderoba + 3 pokoje.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-666)

Kontakt:
e-mail: eciecielag@wgn.pl
Tel. +48 795 511 714