urządzony w klasycznym stylu salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 210 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (teren województw opolskiego) za 344 000 złotych na sprzedaż. Niezwykle atrakcyjna cena za metr kwadratowy to tylko 1 638 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 3 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 820 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją starannie wypielęgnowaną działką z licznymi ozdobnymi nasadzeniami. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone niezwykle prestiżowo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży z ujętym w cenie umeblowaniem kuchni (za wyjątkiem lodówki). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PIWNICA:
– bar
PARTER:
– łazienka
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– wc
– 3 sypialnie

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Współpracujemy z 20 bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub jej remont. Wieloletnia współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najtańszego ubezpieczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-694)

Kontakt:
tel. +48 790 759 999