klasyczny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 140 metrów kwadratowych w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie) za 370 tysięcy złotych na sprzedaż.Cena za metr kwadratowy wynosi 2 643 zł. Ekskluzywna rezydencja w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2014 roku na działce o powierzchni 611 metrów kwadratowych. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Do ekskluzywnej rezydencji przynależy linia brzegowa lasu.

Wnętrze luksusowej rezydencji przeszło generalny remont. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + salon + 2 pokoje + łazienka w WC + ganek
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + antresola + wc
Wszystkie pokoje w
ekskluzywnej rezydencji bardzo ustawne, ściany szpachlowane i malowane, okna PCV. Łazienka w glazurze i terakocie. Ogrzewanie akumulacyjne z druga taryfą plus kominek z rozprowadzeniem.

Duże wrażenie robi efektownie zadbana i wypielęgnowana działka z altaną biesiadną. Ponadto obok luksusowej rezydencji mieści się garaż, wiata i pomost . Ekskluzywna rezydencja niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Cena luksusowej rezydencji podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Atrakcyjna i malownicza lokalizacja – ekskluzywna rezydencja znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie plaży oraz jeziora. Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodziny z dziećmi i osób ceniących ciszę oraz łono natury. Gorąco polecam. Nr pośrednika odpowiedzialnego zawodowo – 16932. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. (130-2496)

Kontakt:
e-mail: kaak@wgn.pl
Tel. +48 793 081 164