eleganckie i prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja o powierzchni 240 metrów kwadratowych w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 999 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 163 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wolna od wszelkich wad prawnych, pełna własność, brak jakichkolwiek hipotek. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem (w cenie).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom komfort i bezpieczeństwo (instalacja alarmowa). Do długiej listy zalet ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną lokalizację w malowniczej okolicy, na terenie zamkniętego osiedla. Wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane w stylu angielskim, niezwykle komfortowo, prestiżowo, ze smakiem oraz wyczuciem dobrego gustu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji:
PARTER:
– łazienka
– kuchnia
– hall
– komunikacja
– jadalnia
– spiżarnia
– salon
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– hall
– 3 garderoby
– łazienka
– komunikacja
PIĘTRO 2:
– pomieszczenia strychowe.

Wysoki standard, najlepszej jakości materiały duża działka to kolejne zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla wieloosobowej rodziny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do natychmiastowego wprowadzenia się nowych mieszkańców. Rok budowy ekskluzywnej rezydencji to 2017. Działka liczy 1 211 metrów kwadratowych powierzchni. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC. (130-2527)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl
Tel. +48 669 562 330