komfortowy salon z kominkiem i tarasem przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice

Rezydencja sprzedaż Katowice

Luksusowa rezydencja o powierzchni 150 metrów kwadratowych w Katowicach (śląskie) za 870 000 złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 800 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Dwie kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 445 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Osoby lubiące aktywnie spędzać czas z pewnością ucieszą bliskie ścieżki rowerowe oraz rozległe tereny rekreacyjne. Atrakcyjna lokalizacja to również bliskość sklepów, szkół, przedszkoli, placów zabaw, przychodni zdrowia. Lokalizacja gwarantuje znakomity dojazd do centrum miasta. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa nowoczesna instalacja alarmowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w wiele udogodnień, ułatwiających jej użytkowanie i dających komfort mieszkańcom (np. ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– przedsionek
– kuchnia
– pokój dzienny
– pralnia
– jadalnia
– wc
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– sypialnia
– łazienka z wc
– pokój wypoczynkowy
– pokój dziecięcy
KONDYGNACJA 2 (poddasze):
– 1 pomieszczenie.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-13950)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02