komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 500 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 1,5 mln złotych na sprzedaż. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 7 pokoi. 2 kondygnacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 100 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PODPIWNICZENIE:
– aneks kuchenny
– pralnia
– kotłownia
– miejsce na saunę
PARTER:
– salon
– antresola
– taras
– kuchnia
– pokój bilardowy
– gabinet
– hol
– łazienka
– spiżarnia
– wiatrołap
– garderoba
PIĘTRO:
– hol
– pokój kąpielowy
– sypialnia
– 3 garderoby
– 2 pokoje
STRYCH.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno uciszy duży, dwustanowiskowy garaż (nad garażem mieści się pokój (65 m2) z łazienką i garderobą). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji do sprzedaży są kompletnie umeblowane i wyposażone (oprócz kuchni) w wysokiej jakości meble. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również swoim starannie zadbanym, klimatycznym i urokliwym ogrodem.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest także jej znakomita lokalizacja z zapierającymi dech w piersiach widokami na całą okolicę. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9181)

Kontakt:
tel. +48 32 296 31 84
tel. +48 601 591 884