eleganckie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja o powierzchni 240,96 metra kwadratowego w okolicach Katowic (śląskie) za 1,447 mln złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 005 zł. Ekskluzywna rezydencja zapewnia swoim przyszłym właścicielom wysoki standard życia, duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Jest tu zainstalowana zarówno klimatyzacja, jak i zaawansowana instalacja alarmowa.

Znakomita lokalizacja w pobliżu szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych, sklepów oraz terenów zielonych i lasów to kolejnym, mocny atut tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– gabinet do pracy
– salon
– łazienka
– garaż
– spiżarnia
– taras
– przedpokój
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– 2 łazienki
– 3 sypialnie
– pralnio-suszarnia
– 2 garderoby.

Ekskluzywna rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności biznesmenów, właścicieli firm, kadry managerskiej i przedstawicieli wolnych zawodów. Luksusowa rezydencja poszczycić się może najwyższym standardem oraz najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż podlega negocjacji.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zapraszamy do współpracy również inne biura nieruchomości. Budowa ekskluzywnej rezydencji ukończona w 2016 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 1 123 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1997)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl
Tel. +48 608 076 088